czwartek, 25 października 2012

Błyskotki i inne nabytki

Nowego sklepu etasiemka.net nie trzeba raczej nikomu prezentować, bo jego otwarcie odbiło się dość szerokim echem w blogerskim światku  krawieckim, głównie za sprawą Susanny, która mocno maczała palce w jego powstaniu :).  Jako że pierwsze zakupy w etasiemce już  za mną, odczuwam nieodpartą  ochotę  pochwalenia się moimi nowymi zdobyczami: 
Oczywiście sklep jest niesamowity,  a na każdym kroku czuć rękę Susanny!  Wypustka z eko-skórki została zamówiona specjalnie na moją prośbę (za co szalenie dziękuję) i w zasadzie dzień po mojej blogowej wymianie zdań z Susanną była już dostępna w sklepie!! Strona jest bardzo przejrzysta, złożenie zamówienia nie sprawia żadnych problemów, a kontakt ze sprzedawcą jest naprawdę czystą przyjemnością:) Jednym słowem wszystko perfect!! - choć  dla każdego, kto kiedykolwiek trafił na bloga Susanny powyższe spostrzeżenia zapewne w ogóle nie dziwią :) 

W międzyczasie  zapuściłam się trochę w allegro, aby  co nieco błyskotek dokupić do moich torebkowych projektów. W wyniku tego wzbogaciłam się o pokaźne ilości nitów kaletniczych, ćwieków i oczek zaciskowych przeróżnych kształtów i wielkości.
Nic, tylko teraz siadać i szyć:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy, nawet najmniejszy komentarz szalenie dziękuję:)